Rozkład jazdy Zarząd Transportu Metropolitalnego
Strzemieszyce Dworzec PółnocnyDąbrowa GórniczaDąbrowa Górnicza, gm. M. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza34Sosnowiec Urząd Miasta
Rozkład jazdy
pn, wt, śr, czw, pt
456
533
621 57
731
821 51
911
1011 51
1121 51
1221
1301 21
1401 45
1511 50
1617 56
1732 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Zagórze Zajezdnia
1803 48
1923 58
2048
2118
2213 53 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Zagórze Zajezdnia
2314 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Zagórze Zajezdnia
0
1
2
3
soboty
4
500
606
706
816
916
1026
1120
1240
1340
14
1504
1602
1705
1805
1940
2055
21
2213
2304 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Zagórze Zajezdnia
0
1
2
3
niedziele, święta
4
500
6
706
8
916
10
1120
12
1340
14
15
1602
17
1805
19
2055
21
22
2304 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Zagórze Zajezdnia
0
1
2
3